Advokátní kancelář Elektrický golf vozík Vizážistka Seznámení Zateplení fasády Střechy Praha
Uživatel nepřihlášen
Hledám práci
Nabízím práci
Informace
FAQ
Služby
Kontakty
 

PODROBNOSTI O VYHLEDANÉM INZERÁTU

 
zpět na vyhledané inzeráty

Základní informace o práci

Název pozice Práce s PC / surfování na internetu. Podpora prodeje – průzkum trhu.
Pracovní poměr Brigáda
Lokalita práce Celá ČR
Místo pracoviště V místě bydliště uchadzeče.
Obor Práce v domácnosti


Popis pozice Česká firma etablovaná i na Slovensku hledá externí spolupracovníky. Marketingový průzkum trhu – obchod, služby a inzerce. Podanie základných info. o produktoch a službách spoločnosti ( doručenie propagačných materiálov fi. zákazníkovi mailom – spolupracovníci z Česka obdržia materiály v češtine ) . „ Zvládne to i dítě, :) ...“ Žiadny SPAM, „ klikačky“, predaj parfumov. bižutérie a pod. Pracujete kedy chcete a koľko chcete ( peňazí, :o) ... ). Zárobok podľa Vašej aktivity. Peniaze Vám budú chodiť každý deň ( šekom ). Do 3 dní máte v rukách prvý zárobok ! Veľmi slušné „ kapesní“ ( nielen pre študentov), :) ... Celkom za mesiac cca.12.000,- Kč a viac ( priemer za 1- 2 hod. / denne za Vaším PC ). Podrobnosti práce a prihlášku zašleme obratom .
Požadavky na pracovníka Práca s PC a internetom – bežný užívateľ.
Nabízíme „Sedíš za počítačem, vydělávaš a je Ti dobrě, :) ! „
Další poznámky Nikam nemusíte cestovať. Zaškolíme cez Internet. Prosím netelefonovať ! Odpovieme na každý mail, :o) ...
 

Kontaktní osoba

Jméno Ľubomír Klimák
E-mail


zpět na vyhledané inzeráty

PRÁCE JOB   |    HLEDÁM PRÁCI   |    NABÍZÍM PRÁCI   |    SLUŽBY   |    FAQ   |    INFORMACE   |    MAPA WEBU   |    ODKAZY   |    KONTAKTY
 
Pracovní portál Prace-Job: Hledáte práce doma nebo job v zahraničí, job, jobs v eu Vám rádi pomůžeme sehnat. Náš pracovní portál prace job si dal za cíl pomoci při hledání práce v eu a nejen to. Potřebujete nové zaměstnance? Práce job Vám je sežene a navíc levně. Každý si může zadat jeden inzeraty na práce zdarma. Portál Práce job je práce pro kždého.